Nabízíme zemní a výkopové práce s bagrem E50 4,8t Bobcat, práce smykovým nakladačem S550 Bobcat až do nosnosti 1,1t a nákladním vozidlem Renault 12t /odveze cca 6t/.  Zabýváme se přípravou terénu pro stavby, realizací výkopových prací pro základy hal, domů a přípravy spodní stavby včetně inženýrských sítí, kanalizací, domovních přípojek a sejmutí ornice.

bagr bobcat   hakovy nakladac

Zhotovíme výkopy  bazénů, septiků, čističek odpadních vod, základů a základových pasů. Samozřejmostí je úprava terénů, srovnání a modelace pozemků pomocí svahové lžíce. K bagru či nakladači přistavíme nákladní auto Renault pro odvoz/dovoz zeminy,  stavební sutě, betonů ...

 

Výkopové práce všeho druhu za příznivé ceny:

těžba zeminy

výkopy základů

přípravné práce pro stavby 

terénní úpravy

výkopy inženýrských sítí a kanalizace

 

Zajistíme Vám vše od přípravné fáze v podobě hrubých terénních úprav až k případné rekultivaci terénu. Odvezeme/dovezeme zeminu, štěrk, písek, beton,..

 

K dispozici máme svůj vlastní vozový park a zkušené pracovníky pro obsluhu jednotlivých strojů. Díky našemu zdatnému personálu se zkušenostmi více než 20 let jsme schopni pracovat i v náročnějších podmínkách.

 

Vypracování rozpočtu

Před započetím kompletních prací pro vás rovněž můžeme vypracovat cenovou nabídku. Stejně tak se nám můžete sami ozvat s poptávkou nezávazné konzultace. Rádi Vám vždy poradíme, přijedeme si Váš záměr nezávazně obhlédnout.

 

Zakládáme si na poctivém, spolehlivém jednání a plnění dohodnutých termínů.